Security Case Study 2015: wygraj wejściówkę na konferencję

Beata Marek Bezpieczeństwo teleinformatyczne, Cyberzagrożenia i cyberprzestępczość, Zapowiedzi wydarzeń Leave a Comment

W dniach 15-16 września 2015r. w Warszawie odbędzie się znakomita, wyczekiwana przeze mnie już z niecierpliwością konferencja Security Case Study (klik). Jest to już kolejna edycja i w tym roku będzie się działo jeszcze więcej niż w roku ubiegłym. Cyberlaw jest Patronem Merytorycznym i z tej okazji mamy dla Ciebie razem z Fundacją Bezpieczna Cyberprzestrzeń niespodziankę :). Sprawdź co na Ciebie czeka.

Security Case Study

Formuła konferencji oparta jest na analizie konkretnych przypadków i doborze wyselekcjonowanych prelegentów, których wystąpienia zobaczysz jako pierwszy właśnie na Security Case Study. Ja się bardzo cieszę bo będzie to wspaniała okazja do spotkania mam nadzieję także z Tobą 🙂 . Pełen program konferencji dostępny jest tutaj. Takiego wydarzenia nie można przegapić. Mogę śmiało powiedzieć/napisać, że SCS to będzie jedna z najgorętszych konferencji security w Polsce. Po prostu trzeba tu być.

Jakie smaczki czekają na każdego zainteresowanego tematem bezpieczeństwa informacji, które wybrałam:

1. Kulisy próby ataku na operatora – Krzysztof Białek (Orange),

2. Studium przypadku APT29 i Hammertoss – Michał Ostrowski, Tomasz Pietrzyk (FireEye),

3. Meandry streamingu, przypadki oszustw – Radosław Matulewicz (KWP Szczecin),

4. Plus Bank i jakie błędy popełniono w kontekście bezpieczeństwa aplikacji webowych – Wojciech Dworakowski (OWASP Polska),

5. 3 stadia przypadków alternatywnych sieci komunikacji w operacjach partyzanckich – Adam Haertle (ISACA),

6. Reakcja kontrolowanych jednostek na ustalenia pokontrolne kontroli NIK – gen. Marek Bieńkowski (NIK),

7. Jak wyglądają oszustwa w serwisie aukcyjnym i jak Allegro z nimi walczy – Dawid Golak, Błażej Miga (Allegro),

8. Jak wygląda ukrywanie aktywności w ruchu sieciowym w chmurach i jak wykrywać niepożądane zachowania – Raphaël Vinot (CIRCL),

9. Polowanie na szkodliwe apki Androida, czyli jak je rozpoznać – Adolfo Hernández (Eleven Path),

10. Polska Obywatelska Cyberarmia, inauguracja i panel dyskusyjny – Tomasz Chlebowski, Mirosław Maj (Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń).

Będzie się działo. Nie może Cię zabraknąć.

SCS to bez wątpienia jedno z najważniejszych jesiennych spotkań dla branży security. Wydarzenie w całości poświęcone jest cyberbezpieczeństwu. Otrzymasz tu nie tylko potężną dawkę wiedzy w postaci prezentacji oraz warsztatów, ale także będziesz miał komfortowe warunki do rozwoju kontaktów biznesowych i kuluarowych rozmów.

Wygraj wejściówkę

Dzięki Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń mam możliwość przekazać jedną wejściówkę na konferencję. I z przyjemnością oddam ją w ręce osoby, która wyśle do mnie maila z odpowiedzią na pytanie “Jaki atak w 2015 roku zapadł Ci w pamięć i dlaczego?“. Osoba, która prześle najciekawszy opis (np. jak ten atak wpłynął na Ciebie, na Twoją firmę, co było niespodziewane w tym ataku, walczyłeś z nim i wiesz jak się bronić itp.) i poda mi później swoje dane osobowe niezbędne do otrzymania wejściówki będzie miała możliwość wziąć udział w konferencji całkowicie za darmo. Na maile czekam do 24 sierpnia.

Pisz śmiało: beata.marek@cyberlaw.pl

Ps. Warto wysłać maila bo każdy kto bierze udział w konkursie otrzyma zniżkę przy zapisie na konferencję.