Warunki korzystania z Serwisu

Serwis – www.akademia.cyberlaw.pl – (dalej jako „Serwis/AKC”) została stworzona z myślą o poszerzaniu wiedzy wśród przedsiębiorców prowadzących działalność za pośrednictwem środków teleinformatycznych, programistów tworzących aplikacje oraz użytkowników Internetu, którzy zainteresowani są tematyką biznesu, prawa i bezpieczeństwa związanego ze środowiskiem systemów teleinformatycznych. Serwis prowadzony jest przez Cyberlaw Beata Marek (dalej jako „My”).

AKC stanowi uzupełnienie strony Cyberlaw. Jest to platforma o charakterze edukacyjnym, rozwijana wspólnie i dla całej e-społeczności.

Korzystanie z Serwisu oznacza akceptację poniższych warunków:

1. Dostępność:

AKC można przeglądać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu za pomocą jakiejkolwiek przeglądarki internetowej (zalecane jest korzystanie z najnowszej wersji przeglądarki).

2. Prywatność:

Przeglądanie AKC nie wymaga akceptacji ciasteczek (ang. cookies) gdyż nie są one przetwarzane za jej pośrednictwem.

Możesz wysłać do nas wiadomość e-mail za pomocą formularza. Dane przesyłane są w bezpieczny sposób. Strony z formularzem kontaktowym są szyfrowane.

3. Prawa autorskie:

Materiały pisemne przedstawione w AKC objęte są ochroną prawnoautorską, do której przysługują Nam prawa. Dalsze rozpowszechnianie treści w formie własnego opracowania jest możliwe pod warunkiem uzyskania zgody od Beaty Marek oraz prawidłowego oznaczenia autorstwa. Oznaczenie autorstwa powinno znaleźć się zarówno, gdy zaczerpnięty jest fragment treści, cały utwór bądź na jego podstawie sporządzono własne opracowanie. Zastrzegamy formę podania źródła w jednym z następujących wariantów: „Akademia Cyberlaw” albo „akademia.cyberlaw.pl” . Przy czym zarówno „Akademia Cyberlaw” jak i „akademia.cyberlaw.pl” jest linkiem odsyłającym do wpisu.

Materiały graficzne jak i materiały audiowizualne przedstawione w AKC należą do twórców bądź podmiotów, które są oznaczone jako uprawnione do rozporządzania prawami autorskimi.

4. Odesłania do innych stron internetowych:

W AKC umieszczone są linki otwierające strony internetowe należące i zarządzane przez osoby trzecie. Odesłania otwierają się w nowej karcie przeglądarki. Nie odpowiadamy za dostępność oraz jakość tych stron.

5. Wyłączenie odpowiedzialności:

  • W AKC przedstawione są materiały, które nie odnoszą się do konkretnego stanu faktycznego. W celu uzyskania doradztwa prawnego i biznesowego lub/i kompleksowej obsługi biznesowo-prawnej w konkretnej sprawie zalecamy kontakt z Nami.
  • Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystywanie zawartości AKC w jakikolwiek sposób (w szczególności nie mamy wpływu na to czy po zapoznaniu się z określoną treścią jakikolwiek podmiot podejmie lub nie jakąkolwiek czynność lub czynności).
  • Materiały zawsze mają charakter abstrakcyjny.

6. Dane:

Cyberlaw Beata Marek
Siedziba i adres do korespondencji: Ul. Źródlana 9, 87-800 Włocławek
Biuro w Warszawie: Atrium Centrum, Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
NIP: 8883090536
REGON: 341441728

T: (+48) 500-435-372
E: beata.marek@cyberlaw.pl