Nowe ramy prawne ochrony danych osobowych w UE

Beata Marek Ochrona danych osobowych, Prawo, Zapowiedzi wydarzeń Leave a Comment

Wrzesień szykuje się znakomicie. Zaraz po konferencji Security Case Study możesz wybrać się na konferencję organizowaną przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, której współorganizatorami są Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Pan Michał Boni, Poseł do Parlamentu Europejskiego. Co więcej możesz także otrzymać szczegółowy raport dotyczący nowych ram prawnych ochrony danych osobowych w UE.

Cyberlaw jest patronem medialnym konferencji naukowej “Nowe ramy prawne ochrony danych osobowych w UE”, która odbędzie się 18 września 2015r. w Warszawie. Konferencja będzie składać się z trzech sesji panelowych:

  • Sesja I – Reforma ochrony danych osobowych – wyzwania na lata 2015 – 2018;
  • Sesja II – Nowe zasady ochrony danych osobowych – wybrane zagadnienia z rozporządzenia ogólnego o ochronie danych;
  • Sesja III – Konsekwencje wejścia w życie nowych ram ochrony danych osobowych.

Szczegółowy program dostępny jest tutaj.

Otrzymaj bezpłatny raport

Jeżeli tematy ochrony danych osobowych są Ci bliskie, szczególnie zawodowo, to polecam Ci udział w konferencji. Jeśli z jakiś powodów nie możesz wziąć w niej udziału albo chcesz mieć pełne podsumowanie tematu zapraszam Cię do zapisania się do otrzymania bezpłatnego raportu. Otrzymają go tylko osoby, które zapiszą się za pomocą poniższego formularza.

Raport będzie dostępny 22 września i będzie zawierał kompleksowe podsumowanie zagadnień omawianych na konferencji i przydatne komentarze odnoszące się do przykładowych stanów faktycznych.

[]
1 Step 1

Jeśli nie widzisz swojego stanowiska proszę nie wypełniaj dalej ankiety. Jeśli temat Ciebie interesuje to przejdź do zakładki Kontakt i napisz do mnie.

Podaj liczbę naruszeń za rok 2020. Jedno naruszenie dotyczy jednego zdarzenia a nie jednego podmiotu danych. Jeśli zatem naruszenie dotyczyło 100 osób to policz je jako jeden a nie jako 100.

Czy prowadzi się rejestr naruszeń?
Czy były liczone koszty naruszeń?
Czy wdrożono środki zaradcze?
Jak oceniasz podejście do ochrony danych osobowych w Twojej organizacji?
SłaboŚrednioDobrze
Dokumentacja wewnętrzna
Bezpieczeństwo pracy zdalnej
Bezpieczeństwo organizacji ogólnie
Świadomość ludzi wewnątrz organizacji na temat bezpiecznego przetwarzania danych osobowych

Dziękuję za udział w ankiecie. 

Podaj e-mail jeśli chcesz bym przesłała Tobie jak wypadają Twoje wyniki na tle innych organizacji.

Klikając przycisk wyślij wyrażasz zgodę na przetwarzanie  danych osobowych przez Cyberlaw Beata Marek z siedzibą we Włocławku, Ul. Źródlana 9 (Administrator), w celu przesłania odpowiedzi, w tym przedłożenia oferty jeśli o nią zapytasz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody lub przez okres niezbędny do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego i prawo do przeniesienia danych. Twoje dane zostaną przekazane odbiorcom, z którymi współpracuje Administrator wyłącznie na potrzeby obsługi procesu zgłoszenia.

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Autor grafiki promującej wpis: Branko Loncar