BIG DATA: Think Big CEE Congress już 20-21 kwietnia

Beata Marek Biznes, Zapowiedzi wydarzeń Leave a Comment

Jako jeden z patronów czwartej edycji kongresu BIG DATA: Think Big CEE” serdecznie zapraszam Cię na to wydarzenie. Odbędzie się 20-21 kwietnia w Hotelu Westin w Warszawie. Są co najmniej trzy, ważne powody dlaczego koniecznie powinieneś się wybrać.

Big data – kongres

Po pierwsze dlatego, że temat Big Data jest jedną z najważniejszych ekonomicznych i prawnych dyskusji, która w tej chwili dzieje się w Polsce. O tym jak z prawnego punktu widzenia złożoność big data jest postrzegana możesz przeczytać w specjalnie przygotowanym raporcie.

Program pierwszego dnia zapowiada się bardzo ciekawie. Będzie o współpracy pomiędzy sektorowej także w kontekście wymiany danych, smart city, scoringu kredytowym, barierach i wyzwaniach dla big data w aspekcie prawnym, bezpieczeństwa i społecznym.

Po drugie dane i ich analiza to przyszłość wielu biznesów, przyszłość systemów rekrutacji, sprawdzania tego, czego oczekują klienci etc. Wysoka wartość merytoryczna wydarzenia, wymiana poglądów i doświadczeń pozwolą lepiej zrozumieć motywacje zakupowe i w efekcie jeszcze bardziej dopasować produkt czy usługę do potrzeb odbiorców/klientów.

Drugiego dnia konferencji skoncentrujemy się na inteligencji maszyn i urządzeń, nieco więcej o polityce cyfrowej w UE i rozwoju IoT, fintech, systemach wspomagania decyzji i jak plasujemy się na tle reszty świata?, o tym jakie są perspektywy rozwoju big data i programmatic marketing oraz w jakim stopniu big data jest dostępne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Po trzecie jest to okazja do spotkania się z liderami rynku w obszarze big data i nawiązania interesujących kontaktów biznesowych, w tym także jeśli masz do zaprezentowania swoją firmę i swoje rozwiązania w obszarze big data.

60 prelegentów, ponad 100 uczestników.

Rejestracja

Szczegóły wydarzenia i rejestracja dostępne są tutaj.