Wygraj wejściówkę na konferencję dot. nowoczesnych płatności

Beata Marek Bitcoin, Prawo, Zapowiedzi wydarzeń 2 Comments

Specjalnie dla czytelników bloga mam 2 niespodzianki. Pierwsza jest taka, że już 20 marca 2014r. w Hotelu Polonia w Warszawie odbędzie się konferencja “Regulacje prawne – istotny gracz na rynku nowoczesnych płatności” w ramach cyklu “Polskie Karty i Systemy”.

Będę miała przyjemność wygłosić wykład nt. “Bitcoin a prawo polskie”. Ostatnimi czasy wybrane aspekty prawne znacznie się skrystalizowały, inne pozostają ciągle mgliste. Warto o tym szerzej porozmawiać i przedstawić wyniki dotychczasowych doświadczeń. Zamierzam się tym właśnie podzielić z słuchaczami konferencji.

Druga niespodzianka jest taka, że jedna z osób, którą interesuje prawna tematyka bitcoin otrzyma ode mnie darmową wejściówkę na tę konferencję.

Tematyka konferencji jest bardzo ciekawa. Zainteresować mogą Ciebie m.in. wystąpienia “Innowacje płatnicze kontra regulacje prawne – hamulec czy dopingujące wyzwanie?” ; “Jak firma technologiczna może działać na regulowanym rynku płatności” ; “Wybrane aspekty uczestniczenia instytucji platniczych w systemie płatniczym” ; “Regulacja rynku płatności: wizje regulatorów i ich realizacja, stan obecny i nadchodzący”. To tylko niektóre z tematów. Pełną agendę możesz zobaczyć tutaj.

Jeżeli interesuje Ciebie bitcoin, pracujesz w branży finansowej i udział w konferencji jest dla Ciebie ważny możesz otrzymać ode mnie darmową wejściówkę.

Jak ją otrzymać?

Wyślij do mnie maila do 16 marca br. i napisz dlaczego to właśnie Tobie mam przekazać voucher. Spośród nadesłanych wiadomości wybiorę tę, dzięki której będę mogła stwierdzić największą przydatność przekazania wejściówki zgłaszającemu.

17 marca opublikuję treść wiadomości i skontaktuję się mailowo ze zwycięzcą. Dane personalne mogą pozostać anonimowe jeśli sobie tego życzysz.

Zapraszam.

Autor grafiki promującej wpis: Isaac Grant