Wrześniowe konferencje dot. ochrony danych i ryzyka

Beata Marek Biznes, Cyberzagrożenia i cyberprzestępczość, Ochrona danych osobowych, Zapowiedzi wydarzeń Leave a Comment

We wrześniu zapraszam Cię na 3 konferencje, które dotyczą obszaru związanego z bezpieczeństwem informacji. Merytoryka w najlepszej postaci. Cyberlaw.pl i Pomocnik RODO objęły patronat medialny nad nimi wszystkimi.

Technology Risk Management Forum 2016

7-8 września widzimy się we Wrocławiu na pierwszej w Polsce konferencji o zarządzaniu ryzykiem technologicznym przygotowanej w takiej formule. Organizatorem jest ISSA Polska i Evention.

24 prelegentów, w tym dwie kobiety i to w dodatku dwie Beaty, czyli ja i Beata Sosnowska (CISO w Credit Agricole) opowiedzą z różnych stron o tym jak zarządzać bezpieczeństwem.

Więcej informacji i zapisy na stronie techrisk.pl

SCS 2016

14-15 września w Warszawie odbędzie się Security Case Study. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się w darknecie i nie tylko. Organizatorem jest Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń. Znakomite tematy, świetna formuła. Poprowadzę jedną z sesji.

Szczegółowy program znajdziesz tutaj.

MIODO

22-23 września inspektorzy ochrony danych będą mogli spotkać się na pierwszym w Polsce meetingu dedykowanym dla nich w hotelu Grzegorzewskim w Tuszynie. Formuła zakłada warsztaty koncentrujące się na risk-based approach. Będzie z pewnością ciekawie. Organizatorem jest Ariergarda.

Mam dla Ciebie zniżkę 5% od ceny regularnej wejściówki. Jeśli chcesz ją otrzymać  w formularzu rejestracyjnym w polu uwagi wpisz: “Pomocnik RODO” lub “Cyberlaw.pl”.
Rejestracja dostępna jest tutaj.
Autor grafiki promującej wpis: Grace Tamsett