Dzień Ochrony Danych Osobowych

Beata Marek Ochrona danych osobowych, Prawo, Zapowiedzi wydarzeń Leave a Comment

Jest mi bardzo miło zaprosić Cię do udziału w konferencji organizowanej z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych, która odbędzie się 28 stycznia. Tegoroczne spotkanie jest wyjątkowe ze względu na temat i formę przekazu/transmisji. Więcej opowie minister Andrzej Lewiński, który pełni obecnie obowiązki GIODO.

Dowiedz się wszystkiego o nowych przepisach i unijnym rozporządzeniu

Tematem przewodnim konferencji są najnowsze krajowe i europejskie regulacje prawne. Jest to zatem znakomita okazja do tego by dowiedzieć się jak w praktyce działają i będą działać nowe regulacje oraz na jakiem etapie jest jednolite europejskie rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych.

W wydarzeniu powinien wziąć udział każdy ABI, a także osoby które odpowiedzialne są za utrzymanie zgodności jak i bezpieczne przetwarzanie danych osobowych.

Cyberlaw, podobnie jak w ubiegłym roku, przyłączyło się do Dni Ochrony Danych Osobowych. W związku z tym w dniu 28 stycznia udzielamy bezpłatnych porad prawnych związanych z ochroną danych osobowych (kliknij tutaj) oraz przygotowujemy poradnik w formie pytań i odpowiedzi, który pojawi się w Akademii Cyberlaw już niedługo.

Transmija konferencji na żywo

Konferencja rozpoczyna się już jutro o 9.30. Przebieg będzie można oglądać na stronie giodo.gov.pl .

Auto grafiki promującej wpis: Mig Reyes