Bezpieczeństwo cloud computing i nowe normy bezpieczeństwa

Beata Marek Bezpieczeństwo teleinformatyczne, Cloud Computing, Cyberzagrożenia i cyberprzestępczość, Ochrona danych osobowych, Ochrona tajemnic prawnie chronionych, Prawo, Zapowiedzi wydarzeń Leave a Comment

Czerwiec obfituje w znakomite konferencje. Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się InfoTRAMS, na którym wygłoszę prelekcję. Będzie to wspaniała okazja do spotkania się.

Agenda

Miejsce konferencji: siedziba PGNiG, ul. Kasprzaka 25, budynek B1, sala 12, Warszawa.

9:00 rozpoczęcie, rejestracja

9:30 Piotr Dzwonkowski (ISSA Polska) – Zmiany w normach ISO 27001 i ustawy o ochronie danych osobowych – jak wpływa to na naszą pracę?

10:15 Adam Danieluk (ISSA Polska)- nowy PCI DSS

11:00 przerwa kawowa

11:30 Patryk Gęborys (ISSA Polska, CSA Polska) – Jak zaufać chmurze? Schematy certyfikacji

12:15 Beata Marek (ISSA Polska, CSA Polska) – Jak wdrożyć bezpiecznie chmurę? Aspekty prawne

13:00 przerwa lunchowa

14:00 Jacek Skorupka (ISSA Polska) – CASE STUDY: jak sprawić by business continuity management działał nie tylko na papierze

14:45 Patryk Królikowski (ISSA Polska) – Forensic – jak się przygotować?

15:30 przerwa kawowa i zakończenie konferencji

InfoTRAMS

InfoTRAMS to cykliczne, wyłącznie merytoryczne (nie produktowe!) konferencje organizowane przez Stowarzyszenie ISSA Polska. Czerwcowy InfoTRAMS koncentruje się w okół nowych norm bezpieczeństwa oraz technicznych i prawnych zagadnień bezpiecznego wdrożenia chmury. Jest to także wspaniała okazja do integracji środowiska osób, które zawodowo zajmują się problematyką szacowania ryzyka i zapewniania zgodności.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (50). Decyduje kolejność zgłoszeń. Jeżeli chcesz wziąć udział kliknij tutaj.

Autor grafiki promującej wpis: Csaba Gyulai