Regulamin w biznesie online (prezentacja)

Beata Marek E-commerce, Ochrona danych osobowych, Prawo, Startup IT Leave a Comment

Dzisiaj mam dla Ciebie prezentację z webinara, który organizowało Cyberlaw wspólnie z PayLane. Było bardzo fajnie i całość była nagrywana więc zapraszam do śledzenia kanałów social media bo tam pojawi się info o dostępności filmiku. Szczególnie przydatny temat jeśli interesuje Ciebie regulamin aplikacji webowej, aplikacji mobilnej czy dla Twojego startupu.

Tymczasem co czeka na Ciebie teraz?

Regulamin aplikacji

Jeśli masz aplikację webową czy mobilną to koniecznie zabezpiecz się dobrym regulaminem. Jeśli dopiero są w fazie koncepcyjnej, makiet albo beta to pomyśl o ogólnej ocenie zgodności swojego projektu. Wtedy napisanie regulaminu będzie łatwe.

Tutaj znajdziesz przydatne wpisy dotyczące regulaminu. Dzisiejsza prezentacja przyda się Tobie jako podsumowanie.

Znajdziesz informacje jakie zagadnienia powinny być poruszone zawsze (niezależnie od tego czy masz biznes B2B czy B2C i czy kierujesz ofertę na rynek lokalny czy globalny), a także gdzie są najważniejsze różnice pomiędzy regulaminami czyli na co zwrócić szczególną uwagę.

Mam też dla Ciebie przykładowe klauzule zgód na regulamin, zgód na newsletter i zapisy dotyczące zmian w regulaminie. Możesz je śmiało wykorzystać.

Znajdziesz także dokładną listę postanowień jakiego typu nie używać w regulaminie. Jakie nie mogę się znaleźć.

W razie czego pamiętaj, że jeśli nie jesteś pewien swojego regulaminu albo potrzebujesz wsparcia w jego napisaniu pisz śmiało.


Regulamin aplikacji, w biznesie online from Cyberlaw Beata Marek

 


Autor grafiki promującej wpis: Dan Dragomir