Raport pokonferencyjny “Nowe ramy prawne ochrony danych osobowych w UE. Wyzwania dla Polski.

Beata Marek Ochrona danych osobowych, Ochrona prywatności, Prawo, Sprawozdania, raporty, prezentacje, infografiki Leave a Comment

Jednolite rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które będzie obowiązywać wprost w takim samym kształcie we wszystkich państwach członkowskich będzie wdrażane. O tym jak i kiedy dowiesz się z raportu.

Jak pobrać raport?

Jeśli zapisałeś/aś się na otrzymanie raportu możesz pobrać plik wpisując dane dostępowe przesłane w e-mailu. Jeżeli z powodów technicznych nie dotarł do Ciebie e-mail proszę zapisz się ponownie. Zwróć proszę uwagę czy adres e-mail jest poprawny, czy nie ma jakiś literówek etc.

Raport z uwagi na to, że został opracowany wspólnie z mówcami konferencji oraz przy współpracy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych będzie dostępny publicznie na tej stronie. Tymczasem osoby, które się zapisały mogą jako pierwsze się z nim zapoznać.

Bądź na bieżąco

Raport pokonferencyjny otwiera cykl dokumentów tworzonych przez Cyberlaw, których celem jest przybliżenie wiedzy na temat zmieniających się przepisów na arenie europejskiej oraz przepisów krajowych. Będziemy kompleksowo omawiać regulacje. Będziesz mieć okazję także wyrażać swoje opinie i zadawać pytania na zamkniętym, anonimowym forum.

Możesz co miesiąc otrzymywać od Cyberlaw nowy raport zawierający opisy i komentarze, które pozwolą Ci dokładnie zrozumieć nowe regulacje i przygotują Cię do zmian odpowiednio wcześniej. Raporty te nie będą udostępniane. Dostępne będą tylko po zalogowaniu. Więcej informacji znajdziesz tutaj.