IT na nowo: prezentacja

Beata Marek Prawo, Sprawozdania, raporty, prezentacje, infografiki Leave a Comment

Wczoraj miałam przyjemność odwiedzić piękny Wrocław na konferencji „IT na nowo“ organizowanej przez A plus C. Przy okazji udało mi się odkryć dwa krasnale, których wcześniej nie widziałam (na mojej liście jest już 12 tych małych stworków). Krasnale umieszczone są w różnych częściach Wrocławia, trochę tak jak misie w Berlinie. Nie wiem co na to rodowici Wrocławianie, ale dla mnie to taki symbol tego miasta. Jak się dowiedziałam nie wystarczy robić zdjęcia krasnali by przyniosły szczęście bo … trzeba je pogłaskać. Cóż, czeka mnie zatem kolejna wycieczka do tego pięknego grodu bo dotychczas tylko robiłam zdjęcia 🙂

Cieszę się bardzo z dyskusji, która rozgorzała w czasie przerwy lunchowej i trwała jeszcze nawet po niej. Już pod sam jej koniec miałam okazją poznać stałego czytelnika cyberlaw.pl. , który czyta wpisy niemalże od samego początku jego istnienia. Była to naprawdę ciekawa, inspirująca rozmowa. Dziękuję.

Z przyjemnością zamieszczam prezentację z cyklu konferencji. Jeżeli jakieś zagadnienia Ciebie interesują, a nie wynika z niej odpowiedź pamiętaj proszę, że zawsze możesz do mnie napisać.

Zamieszczam także odesłanie do wpisu z linkiem do projektu jednolitego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

Jeżeli chciałbyś porozmaiwać o zmianach, które się szykują w obszarze ochrony danych osobowych w Unii Europejskiej także zapraszam do kontaktu. Krok po kroku powiem Tobie co się zmieni i jak się do tych zmian przygotować.


Autor grafiki promującej wpis: Karem Suer